O nás

Spoločnosť DR s.r.o. je etablovaným výrobcom kvalitných slovenských kožených produktov. Kríza, spojená s šírením nového vírusu, ochromila fungovanie spoločnosti a mnohé firmy prinútila prispôsobiť sa novým potrebám spoločnosti. V čase, keď všade akútne chýbali prostriedky na spomalenie šírenia vírusu, sme zmenili našu výrobu tak, aby sme dokázali zabezpečiť odbornú výrobu dvojvrstvových ochranných rúšok.

Dnes sa zameriavame najmä na pokrytie dopytu po väčších množstvách rúšok zo strany firiem a rôznych organizácií. Zároveň stále pomáhame zabezpečiť rúška zdravotníckemu personálu a ľuďom spomedzi rizikových skupín obyvateľstva.

Máme k dispozícii zabehnutú veľkokapacitnú technológiu na šitie rúšok a skúsený tím profesionálnych šičiek. Denná kapacita výroby dnes dosahuje 20.000 kusov bavlnených, opakovateľne použiteľných rúšok.

Záleží nám na tom, aby sme aj my prispeli našou prácou k zvládnutiu súčasnej situácie v spoločnosti. Spoločne s našimi partnermi a klientami podporujeme zodpovedné a ohľaduplné správanie sa voči ostatným.